• Osoby, które zamierzają przyjechać na konferencję, proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci elektronicznej w terminie do 10.06.2021

 • Osoby, które zamierzają przyjechać na konferencją z referatem, proszone są o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. streszczenia referatu na załączonej formatce w terminie do 10.06.2021

 • Do konferencji dopuszczamy też prezentacje posterowe.

 • Opłata konferencyjna w trybie stacjonarnym wynosi 1000 zł i obejmuje koszty materiałów konferencyjnych, noclegów, wyżywienia i niespodzianki.
  Opłatę należy wnieść niezwłocznie po podjęciu wstępnej decyzji o stacjonarnym trybie konferencji.
  W przypadku ostatecznej negatywnej decyzji o stacjonarnym wpłacone opłaty konferencyjne zostaną zwrócone w pełnej kwocie.
  O ewentualnej opłacie konferencyjnej w trybie on-line (na pewno bardzo niskiej) informować będziemy po rezygnacji ze stacjonarnego trybu konferencji.
  Opłatę należy wnieść do dnia 15.07.2021 na konto:


  Wyższa Szkoża Bankowa w Poznaniu

  Powstańców Wielkopolskich 5
  61-895 Poznań

  Nr konta bankowego:

  PKO BP 45 1020 4027 0000 1902 1280 5992

  z dopiskiem:
  konferencja MZBO 2020, imię, nazwisko uczestnika

 • Kopię dokumentu potwierdzającego wpłatę proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.